Tipyarady.sk

10 znakov toho, že vás partner už nemiluje - dávajte si pozor najmä na deviaty!

Autor: youtube.com
10 znakov toho, že vás partner už nemiluje - dávajte si pozor najmä na deviaty!

Pravdepodobne milujete a dobre poznáte svojho partnera. Ale premýšľali ste nad malými detailmi, ktoré naznačujú, že to cíti rovnako? Tieto detaily sú vo vzťahoch dôležitejšie, ako by ste si mysleli. Dnes sa s vami pozrieme na desať najpodstatnejších.

  1. Nepreukazuje vám lásku pred inými: Keď svoju pozornosť venuje niekomu inému a snaží sa naňho alebo na ňu zapôsobiť, je pravdepodobnosť čas na to, aby ste sa v živote posunuli ďalej. To najlepšie, čo môžete urobiť, je sústrediť sa na seba.
  1. Vždy premýšľa nad niečím iným: Ľahko si to všimnete, jednoducho sa o vás nezaujíma a jeho alebo jej myseľ je úplne inde. Je potrebné sa o tom porozprávať a rozhodnúť sa, čo ďalej.
  1. Nemáte témy na rozhovor: Neignorujte to - ak sa o vás partner nezaujíma a ťažko hľadáte niečo o čom by ste sa porozprávali, tak ste pravdepodobne od seba vzdialenejší, ako sa na prvý pohľad zdalo. Odporúčame vám, aby každý išiel vlastnou cestou.
  1. Viní vás za všetko, čo sa stane: Ak ste zakaždým na vine, najlepšie je takéhoto človeka opustiť.
  1. Už sa navzájom nepodporujete: Nechce byť s vami a nestojí za vami v ťažších chvíľach. Je otrávený vašimi problémami a nič z toho, čo urobíte, nie je dosť dobré. Odíďte, pretože si zaslúžite niečo lepšie.

zdroj: youtube.com

--> PRE POKRAČOVANIE ČLÁNKU KLIKNI NA NASLEDUJÚCU STRANU NIŽŠIE -->
Predchádzajúci Pravda alebo mýtus ? Sú mikrovlnky naozaj škodlivé?
Nasledujúci Nasypala si pred sprchovaním do šampónu soľ - o niekoľko minút nemohla byť spokojnejšia