Tipyarady.sk

Ženatí alebo slobodní, musíte si to prečítať! Nestrať to, čo máš najcennejšie!

Autor: healthylifetricks.com
Ženatí alebo slobodní, musíte si to prečítať! Nestrať to, čo máš najcennejšie!

Toto je skutočný, šokujúci a srdcervúci príbeh manželov, ktorí sa chceli rozviesť. Nezáleží, či ste vo vzťahu alebo nie, mali by ste si tento článok prečítať. Ukáže vám ako je dôležité milovať, rešpektovať a vážiť si ľudí ktorí nás obklopujú, kým máme na to ešte šancu.

V jeden večer, keď manželka servíruje večeru ju manžel vezme za ruku a povie jej, že chce rozvod. Keď sa ho žena spýtala: prečo? On povedal že už ju nemiluje, a že už má inú ženu. Tak sa rozhodol podať žiadosť o rozvod , podľa ktorej by žene nechal dom, auto a 30% z ich podniku. Avšak, keď  si ju žena prečítala, vyhodila ju. Pár strávil spolu desať rokov a pre ženu bol rozvod neakceptovateľný napriek tomu s ním súhlasila, ale mala pár podmienok. Povedala, že od neho nič nechce. Požiadala ho, aby s rozvodom mesiac počkali. Počas toho mesiaca mali žiť tak, akoby sa nič nebolo stalo. Žiadala to kvôli synovi, ktorý mal pred skúškami a nechcela ho tým stresovať. Taktiež ho požiadala o to, aby ju počas toho mesiaca odnášal  do ich spálne na rukách , tak ako to urobil v ich svadobný deň.  Manžel si myslel, že sa zbláznila, ale rozhodol sa akceptovať jej podmienky. V prvý deň ako ju niesol k dverám , ich syn šťastne kráčal za nim. Potom zavrela oči a požiadala muža, aby o rozvode synovi nič nepovedal. Po dvoch dňoch sa nahla k jeho hrudníku a on si uvedomil, že už nie je taká mladá mysliac si, že jej vrásky a šedivé vlasy sú kvôli  rozpadu ich manželstva. Tip: Pravda vyšla najavo! Takto vznikajú mnohé dokonalé fotky na socialných sietiach

Po desiatich dňoch príťažlivosť medzi nimi začala rásť. Manžel spozoroval, že jeho žena výrazne stratila na váhe, uvedomujúc si, že jej spôsobil obrovskú bolesť a žiaľ. Jedného dňa ,ako prenášal svoju ženu cez prah sa cítil opäť ako v deň ich svadby a začal meniť názor na rozvod. Rovnako si uvedomil, že sa ešte stále milujú, len upadli do rutiny, zanedbávajúc maličkosti v ich živote.

--> PRE POKRAČOVANIE ČLÁNKU KLIKNI NA NASLEDUJÚCU STRANU NIŽŠIE -->
Predchádzajúci Zázrak menom život! Sleduj neuveriteľné fotky vývoja ľudského života od počatia až po pôrod!
Nasledujúci Čo sa stane, ak sa mužovi zlomí jeho „pýcha“ a čo v takej situácii robiť?