Tipyarady.sk

Čo sa stane, ak sa mužovi zlomí jeho „pýcha“ a čo v takej situácii robiť?

Autor: youtube.com
Čo sa stane, ak sa mužovi zlomí jeho „pýcha“ a čo v takej situácii robiť?

Najskôr je potrebné ozrejmiť fakt, že pri sexe k takýmto zraneniam až tak často nedochádza. Ak teda nieste v podnapitom stave, alebo nepoužívate nebezpečné sexuálne praktiky, ste v bezpečí. Vo výnimočných prípadoch môže počas sexu dôjsť k poraneniu údu, tomuto poraneniu sa hovorí zlomenie. Nejedna sa však o skutočnú zlomeninu, keďže každému je známy fakt, že v penise nieje žiadna kosť. Takže, ako spoznať, že ide o vážne zranenie?

Známy basketbalista Dennis Rodman sa na verejnosti pochválil, že sa mu ,,pýchu" podarilo „zlomiť“ už trikrát v živote. Jeden z týchto prípadov sa stal na jeho jachte. Jeho priateľka od neho chcela počas radovánok, aby sa do nej trafil z rozbehom. Dopadlo to veľmi bolestivo a krvavo. Zrejme sa však nepoučil, keďže to skúsil ešte dvakrát.

zdroj: wikihow.com

Zlomenina údu je iba prenesený výraz. V skutočnosti ide o ohnutie stoporeného údu pod silným tlakom. V priebehu tohto stavu dôjde k prasknutiu toporivých teliesok alebo močovej trubice. Dochádza k tomu výhradne v stave, keď je úd stoporený. Rozpoznať sa dá táto „zlomenina“ podľa typického prasknutia, ktoré sa nedá prepočuť. Pre muža je to veľmi bolestivý zážitok. Úd stráca erekciu, v mieste poranenia sa objaví hematóm a začne opúchať. Môže sa zväčšiť aj do veľkosti baklažánu a má aj podobnú farbu. Ak je poškodená močová trubica, nebude sa môcť partner vymočiť.

V prípade, že sa vám takáto nehoda stane, je nutné okamžite vyhľadať lekársku pomoc. Kým dôjde lekár je potrebné podať prvú pomoc v podobe studených obkladov a stiahnutiu a zafixovaniu údu. Podľa rozsahu zranenia sa poskytne liečba. Väčšina mužov však končí na operačnom stole, pretože je potrebné vyčistiť miesto od zrazenín, zastaviť krvácanie a zošiť rany.

Ak sa liečba zanedbá, bude to mať dôsledky na následujúcu funkciz. Veľa mužov sa snaží byť hrdinom a drsňákom, ale nikdy ho nenechávajte liečiť takéto poranenie bez lekára. Tam kde bol „zlomený“ vzniká jazva, úd mení tvar a môže sa prestať prekrvovať, čo má za následok impotenciu. Jedine odborník dokáže zranenie ošetriť bez následku.

zdroj: youtube.com / wikihow/ prozeny.blesk.cz

Predchádzajúci Ženatí alebo slobodní, musíte si to prečítať! Nestrať to, čo máš najcennejšie!
Nasledujúci